Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2016 Yılın’da Memura 122 Lira Zam

14 Aralık 2015
2016 Yılın’da Memura 122 Lira Zam

2016 Yılın’da Memura 122 Lira Zam

Merhaba değerli okurlarımız. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmakta olanlar için 2016 Ocak ayından başlamak üzere maaş zamları netleşmeye başladı. Kamuda çalışanların Ocak ayı maaşları belli oldu diyebiliriz.

Memur olarak çalışanlar 2016 yılının ilk maaşlarını zamlı olarak alacak. Hangi memur ne kadar zam alacak,Kim ne kadar zam alacak, detaylar…

2016 yılının ilk ayında memur maaşlarına % 6 oranında zam verilecegi belirtildi. Bu açıklamaya göre  Memurların maaşları 122 ile 494 lira arasında artış gelecek.

Bir önceki yazımız olan 2016 En Uygun Yılbaşı Kredileri başlıklı makalemizde AKBANK Yılbaşı Kredisi, GARANTİ BANKASI Yılbaşı Kredisi ve Masrafsız yeni yıl kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.