Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Yılında Maaşlara Zam Yapılacakmı

2016 Yılında Maaşlara Zam Yapılacakmı

Ocak 2016 Maaş Zamları

Merhaba değerli okurlarımız 2016 yılına bir kaç ay kala insanların merak ettikleri konuların başında Maaş larına alacakları zam oranları geliyor. Yeni yıl ile birlikte Memur işçi ve asgari ücretli çalışanların maaşlarına zam yapılması bekleniyor. Millet vekili seçimleri öncesi bütün siyasi partiler gibi Hükümetin’de seçim vaatleri arasında yer alan maaş zammı 2016 ocak ayında verilmesi gündeme geldi.

Verilen vaatler tutulursa çalışanların maaşları 2016 yılında zamlı olarak ödenmeye başlanacak. Gündemi en fazla meşgul eden asğari ücret zammı ile birlikte asgari ücret ile hesaplanan işsizlik maaşıda da zamlanacak. Durum böyle olunca 2016 yılı tüm çalışanların cüzdanını etkileyecek gibi görünüyor

Bir önceki yazımız olan SGK Yurtdışı Borçlanma Başvurusu başlıklı makalemizde emekli olmak için gerekli işlemler, emeklilik hesaplama ve Gurbetçilerin Emeklilik Yasası hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.