Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Yılı Memur Giyecek Yardımı Tutarları

2016 Yılı Memur Giyecek Yardımı Tutarları

2016 Yılı Memur Giyecek Yardımı Tutarları

Memurların merakla beklediği giyecek yardımı rakamları bu gün açıklandı. 2016 yılı için memurlara verilecek giyecek yardımı rakamları belli oldu. Memurlar için giyecek yardımı ne kadar ödenir, Memurlara giyecek yardımı kaç lira olacak, işte memurların giyecek yardımı için verilen detaylar…

Maliye Bakanlığı her yıl memurlara verilen giyecek yardımı rakamlarını açıkladı. İşte memurlara verilecek giyecek yardımı rakamları.

Yönetmeliğe ekli I sayılı cetvelde, kadro unvanı şoför olan personele verilecek giyim eşyası; takım elbise, tulum, ayakkabı, yağmurluk, atkı ve eldiven olarak belirlenmiştir. Kullanma süreleri ise yağmurluk için iki, atkı için üç ve diğer giyim eşyaları için bir yıldır. Buna göre ilgili personele Ek:2 de belirlenmiş olan; Takım elbise 148,23 TL, Tulum 28,52 TL, Ayakkabı 41,83 TL, Yağmurluk 32,16 TL olarak açıklandı.

Ek 1 ve Ek 2’de bulunan tüm tutarlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Memurlara verilecek giyecek eşyalarının azami birim fiyat listesi ve nakden yapılacak giyim yardımına ilişkin listeler.

Uygulamanın detayları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Çiftçilere 30 Bin lira Hibe Müjdesi başlıklı makalemizde Çiftçi kredisi başvurusu, çiftçiye 30 bin lira hibe ve genç çiftçilere kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.