Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2016 Yılı Diyanet Hac Ücretleri

2016 Yılı Diyanet Hac Ücretleri

2016 Yılı Diyanet Hac Ücretleri

Ülkemizde her yıl yüzbinlerce kişi kutsal topraklara gidebilmek için kayıt yaptırıp hacca gidebilmek için beklemeye başlıyor. Maddi durumu iyi olan müslümanlara farz olan hac görevini yapmak için kayıt olup kura sonuçlarını beklemeye başlıyorlar. 2016 yılında hac başvurusu, kayıtları pazartesinden itibaren başlıyor. Kayıt yaptırmaya başlayacak hacı adaylarının merak ettiği konulardan bir diğeride 2016 hac fiyatları  bu yıl hac fiyatları kaç euro olacak, hac fiyatları kaç lira, gibi konular merak konusu oldu. İşte merak edilen hac fiyatları…

 

2016 yılında hacca gitmek isteyenlere diyanet tarafından hac konaklama çeşidine göre fiyetlar belirlendi. 18 ile 27 ocakta başlayacak olan kayıtlarla birlikte hacı adaylarının bu tarifelerden bir tanesini seçmesi gerekecek.

Normal Konaklama

En ekonomik hac seyahat seçeneği olarak karşımıza çıkıyor beşer kişilik guruplarla erkek ve kadın hacılar, ayrı ayrı odalarda kalmaktadır. Banyo ve Tuvaletler ortak kullanımdadır.  Yemekler tablotta verilir. Normal konaklama hac fiyatı Fiyatı: 3.600 – 3.800 dolardır. Hac süresi : 25-40 gün.

Müstakil Konaklama

Hacılar, 2-3 kişilik kişinin kalabileceği banyo ve tuvaletler oda içerisindedir sabah ve akşam yemekleri yine tablotta verilir. Ortalama Fiyat : 5.000 – 5.400 dolardır. Hac süresi : 15-30 gün.

Otel Konaklama

Odalar 2 veya 3 kişiliktir banyolar oda içindedir , yemekler seçmelidir  Ortalama Fiyat 6.500 dolarve üzeri. Hac süresi : 10-25 gün.

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Personel Alım Sınavı Ne Zaman başlıklı makalemizde Banka Personel Alımları, Banka Personelleri ve Banka Sınav Tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.