Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Yeni İşsizlik Maaşı Kaç Lira ?

2016 Yeni İşsizlik Maaşı Kaç Lira ?

2016 Yeni İşsizlik Maaşı Kaç Lira ?

Yeni işsizlik maaşı zamları merakla bekleyenler var. İnternette her gün binlerce insan iş aramakta iş arayan kadarda işini kaybeden insanlar var. İşini kaybeden insanların en çok merak ettigi konu İşsizlik Maaşı Alma Şartları, Nasıl İşsizlik Maaşı Alırım, gibi bir çok konu hakkında araştırma yapıyorlar ve işsiz kalanların tek umudu kısa bir dönemde olsa işsizlik maaşı almak oluyor.

Yılbaşında asgari ücrete yapılan zam ile işsiz kalanların gözü işsizlik maaşı nın nedar zamlanacagı oldu. Peki işsizlik maaşı kaç lira olacak,2016 Ocak zamlı  işsizlik maaşı rakamları, En düşük işsizlik maaşı kaç lira olacak işte tüm detaylar..

Yeni yılın ilk ayından geçerli olmak üzere en az işsizlik maaşı ücreti 659 lira oldu. En üst limitten işsizlik maaşı alacak olanlar ise 1,318 lira maaş alacaklar.

Bir önceki yazımız olan Evde Bakım Ücreti 2016 başlıklı makalemizde 2016 Engelli Bakım Aylığı kaç lira, Engelli Bakım Aylığı ve Engelli Bakım maaş başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.