Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Pomem Mülakat Sınav Sonuçları Açıklandı

31 Aralık 2015
2016 Pomem Mülakat Sınav Sonuçları Açıklandı

2016 Pomem Mülakat Sınav Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğüne alınacak 6 bin polis adayı için yapılmış olan mülakat sonuçları açıklandı. Sınava katılan 6 bin polis memuru adayları için yapılmış olan degerlendirme sonuçları bu gün yayımlandı.

Toplamda alım yapılacak olan 6 bin polis adayının 4.900 erkek, 1.100 kadın adayın mülakat sonuçları bu gün yayımlandı. 6 bin öğreci adayının merakla beklediği mülakat  sınav sonuçlarını, Emniyet Genel Müdürlüğünün http://www.egm.gov.tr internet sitesi ilePolis Akademisi Başkanlığının http://www.pa.edu.tr internet sitesinden T.C. kimlik numarası ve sekiz rakamlı doğum tarihini girerek öğrenebilecekler

Bir önceki yazımız olan 2016 Asgari Ğeçim İndirimi Kaç Lira Oldu başlıklı makalemizde 2016 AGİ hesaplama, 2016 AGİ miktarları ve 2016 asgari geçim indirimi tutarları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.