Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Koruma Memuru Alımı

13 Aralık 2015
2016 Koruma Memuru Alımı

2016 Koruma Memuru Alımı

Merhaba değerli okurlarımız. Lise mezunları için yapılan KPSS sınavında Memur olma imkanı elbette vardır. Fiziki bir kusuru olmayan her aday mülakata katılabilir. Bayanlar’da ilk aranan şartlardan biride boy şartıdır. İnfaz memuru olmak için KPSS puan şartı vardır. KPSS puanına göre alınacak olan koruma memuru alımı  40 ila 60 KPSS puanı yeterli olacak. Fiziki yeterlilikten başarılı olan adayar Mülakata alınacak.Erkek adaylar için  1,72 boy şartı istenirken bayanlarda ise sınır 1,68 olduğu söylenmektedir.

KORUMA MEMUR ALIMLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR ?

Son zamanlarda çokca bahsedilen Koruma Memur alımları bir çok iş arayan genç için umut kapısı oldu. Koruma Memuru alımları 2016 yılında’da devam edecek.

Emniyet’ten ‘koruma memuru’ açıklaması Emniyet Genel Müdürlüğü, şu anda ‘koruma memuru’ alımının söz konusu olmadığını belirterek, bu konudaki kanun çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. Emniyet Genel Müdürlüğü’nün, konuyla ilgili bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerle ilgili yaptığı açıklamada, ‘Koruma Memuru’ projesi kapsamında kanun çalışmalarının devam ettiğine vurgu yapıldı. Açıklamada; ‘Bu aşamada, hеrhangi bir personel alımı söz konusu değildir. ‘Koruma Memuru’ alımı ile ilgili hususlar, tasarı çalışmaları sonuçlandıktan sonra ayrıntılı olarak kаmuoyu ile paylaşılacaktır ‘ denildi.

Bir önceki yazımız olan 50 Bin Lira Hibe Kredi Nasıl Alınır ? başlıklı makalemizde 50 bin lira hibe kredisi, girişimcilere faizsiz kredi ve Girişimcilik Desteği başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 Koruma Memuru Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.