Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Hostes Maaşları

2016 Hostes Maaşları

2016 Hostes Maaşları

Hostes maaşları 2016 yılının gelişi ile bir çok şey zamlanmış olmasına ragmen henüz bir zam söz konusu degildir. Hostesler için bu yıl içerisinde elbette bir zam düşünülmektedir. İlk etapta enflasyon oranlarına göre bir zam yapılacaktır.

Hostes maaşları çalışmakta oldugu havayoluna göre degişiklik gösterebilmektedir. Bu havayolu şirketleri arasında hosteslere en iyi parayı Türk Hava Yolları vermektedir. 2015 yılında 3 bin ile 3,500 TL maaş alan THY hostesleri bu yıl için beklenen rakam ise 4 bin lira olarak planlanmaktadır.

Bildiginiz gibi THY haricinde Atlasjet, Onurair ve pegasusta hava yolu şirketi olarak hizmet vermektedir. Bu havayolu şirketi çalışanı olan hostesler ise aylık 2 bin 500 ile 3 bin TL arasında bir maaş almaktalar. Bu şirketler için beklenen artış ile hostes maaşlarının 3 bin 500 Liraya yükselmesi yönündedir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni İşsizlik Maaşı Kaç Lira ? başlıklı makalemizde 2016 işsizlik maaşı hesaplama, 2016 işsizlik maaşı kaç lira ve 2016 Ocak işsizlik maaşı rakamları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 Hostes Maaşları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.