Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Ehliyet Başvurusu Ne Zaman Başlıyor ?

2016 Ehliyet Başvurusu Ne Zaman Başlıyor ?

2016 Ehliyet Başvurusu Ne Zaman Başlıyor ?

Eski tip ehliyetlerin degişecegi hakkında çıkan haberler sonrası, milyonlarca kişinin ehliyetini degiştirmesi gündeme geldi. Degişim yapılan ehliyetlerde bir çok özellik olacak. şimdi insanlar tarafından merak edilen konuların başında yeni ehliyetler ne zaman verilmeye başlanacak. Yeni ehliyetler için sağlık raporu gerekecekmi, hangi belgeler istenecek en çok merak edilen konular bunlar…

2016 yılının ocak ayı itibari ile yeni ehliyetler için başvurular yapılabilecek. Eski sürücü belgelerinin yenileri ile degiştirilmesi için 5 yıllık bir süre tanındı. Yeni ehliyetlerin en büyük özelliklerinden biri bu ehliyetle yurtdışındada araç kullanabileceksiniz.

Ehliyetini yenilemek isteyenlerden istenen sağlık raporu ise tek hekimden alınmış Sürücü olur sağlık raporu ile bir adet biyometrik fotografın yanı sıra parmak izi belgesi ile alınabilmektedir.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Hostes Maaşları başlıklı makalemizde 2016 Hostes Maaşları, Hostes Maaşı ve Hostes Maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.