Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Bedelli Askerlik Bedeli 1000 Euro

2016 Bedelli Askerlik Bedeli 1000 Euro

2016 Bedelli Askerlik Bedeli 1000 Euro

2016 Yılı Bedelli askerlik ücreti bin euro ya kadar geriledi. Elbetteki unutmamak lazım bedelli askerlik için ilk şart yurtdışında yaşıyor olmaktır. Bedelli askerligin ilk başladıgı dönemlerde 6 bin euro civarında idi 2016 Bedelli Askerlik Ücreti, ise bin euro ya düştü. Şimdi merak edilen konuların başında 2016 dövizli askerlik şartları, gelmektedir.

Yazılı ve görsel medyada yapılan haberlere göre TBMM’ye bedelli askerlik şartlarının yeniden yapılandırılmasına yönelik bir kanun teklifi hazırlanıp sunuldu. Bu tasarının içerisinde daha önceleri 6 bin euro olan bedelli askerlik ücretinin 1000 euro ya indirilmesi gündeme geldi.

3 sene boyunca yabancı bir ülkede işçi statüsünde çalışmış olmak veya yurtdışında kendi işini yapmakta olan tüm vatandaşlar bedelli askerlikten yararlanabilecek.

Bir önceki yazımız olan 2016 Ehliyet Başvurusu Ne Zaman Başlıyor ? başlıklı makalemizde ehliyet değiştirme başvuru şartları, ehliyet değiştirmek İçin hangi belgeler istenecek ve ehliyet için sağlık raporu nereden alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.