Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2016 Araç Muayne Ücretleri Ne Kadar ?

30 Kasım 2015
2016 Araç Muayne Ücretleri Ne Kadar ?

2016 Araç Muayne Ücretleri Ne Kadar ?

Merhaba değerli okurlarımız. 2016 senesi itibari ile Araç ceza, harç gibi hizmetlere zam geliyor. Yeni yılın gelişi ile birlikte Trafik hizmetlerinede çeşitli zamlar gelecek. Araç sahibi her vatandaşın yaptırmakla mükellef olduğu araç muayene işlemleride 2016 yılının gelişi ile zamlanıyor.

Peki yeni yılın gelişi ile araç muayene ücretlerine nekadar zam gelecek. İşte 2016 yılı araç muayene ücretleri

Yeni yılın gelmesi ile birlikte  kamyon, çekici ,otobüs  ve tanker muayene ücretleri, 245,44 Türk lirasından 258,42 liraya, otomobil, minibüs, kamyonet, özel amaçlı taşıt, arazi taşıtı, römork ve yarı römorklarda 181,72 Türk lirasından 191,16 liraya, traktör, motosiklet ve motorlu bisikletlerde 93,22 Türk lirasından 97,94 liraya yükselecek.

Bir önceki yazımız olan AB'ye Vizesiz Gidiş Tarihi Netleşti başlıklı makalemizde AB ile vize muafiyeti, AB ülkelerine vize serbestisi ve AB ülkelerine vizesiz seyahat hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.