Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

200 Bin Taşeron İşçi Kadroları Ne Zaman Verilecek

200 Bin Taşeron İşçi  Kadroları Ne Zaman Verilecek

200 Bin Taşeron İşçi  Kadroları Ne Zaman Verilecek

Merhaba değerli okurlarımız Kamuda çalışan 600 bine yakın taşeron işçinin bekledigi düzenleme için hazırlıklar tamamlanıyor. Maliye bakanlığı Taşeron işçilerin yürüttügü yardımcı hizmetlerin belirlenmesi yürüttüğü düzenlemeyi çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığına gönderdi.

Konu ile ilgili Maliye Bakanı Şimşek tarafından yapılan açıklama şu şekilde ” Sağlık bakanlığının asıl işi ne ? Hasta bakımı dolayısı ile her türlü hasta bakımı işinde çalışanları biz kadroya alacagız.

Maliye Bakanı şimşegin 26 Ekim tarihinde Ntv yayınında ayrıntılarını anlattıgı düzenlemenin yemek ve özel güvenlik gibi hizmetler yine taşeron işçiler tarafından yürütülecek.

Sağlık bakanlığının tesbitlerine göre sayıları 153 bini bulan asıl işi yapan taşeron işçiler kadroya alınacak. Diger taşeron işçilerin ise şartları iyileştirilecek.

 

Bir önceki yazımız olan Postacı Alımında Yeni Şartlar başlıklı makalemizde PTT Alımları, ptt alımları ne zaman ve PTT dağıtıcı alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.