Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

200 Bin Kadro Bekleyen Taşeron İşçilere Müjde

200 Bin Kadro Bekleyen Taşeron İşçilere Müjde

200 Bin Kadro Bekleyen Taşeron İşçilere Müjde

Merhaba değerli okurlarımız Taşeron işçilerin kadroya alınması konusunda sona doğru yaklaşılırken, üç aylık bir sürede yapılması beklenen çalışma’da KPSS sınavına girmeye gerek kalmadan Taşeron işçilerin kadroya alınması planlanıyor.

 

Taşeron olarak çalışan personeller yasal düzenleme ile artık KPSS sınavına gerek olmadan kadroya alınabilecek .  200 bin kadro için gereken çalışmalar devam etmekte ,  mecburi olarak görülen KPSS bu düzenleme ile aradan kaldırılmış olunup kadronun önü açılacak .  Hastanelerde asıl işi yaptığı takdirde taşeron üzerinden gösterilenler ,  laboratuvarlardaki çalışanlar ve karayollarındaki işçilerin alınması tasarılanıyor .  Bunun yakınında toplu iş sözleşmesi ile oluşan para farkının da karşılanması bekleniyor .

Bir önceki yazımız olan Postacı Alımında Yeni Şartlar başlıklı makalemizde PTT Alımları, ptt alımları ne zaman ve PTT dağıtıcı alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

200 Bin Kadro Bekleyen Taşeron İşçilere Müjde Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.