Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2. El Araç Kredisi Alma Şartları

2. El Araç Kredisi Alma Şartları

2. El Araç Kredisi Alma Şartları

Araba almak isteyenler için bankalar farklı faiz oranları ile çeşitli kredi fırsatları sunuyor. Çok sayıda araç almak isteyen insanlar sıklıkla bankaların verdiği taşıt kredilerini kullanarak araç sahibi oluyor. Arabasının artık eskidiğini ve bir üst model araba satın almak isteyenlerde bankalar tarafından verilen araç kredilerini kullanarak arabalarını yenileye biliyorlar. 2. el araç almak için en uygun araç kredisi hangisi, ikinci el araç almak için verilen krediler, gibi konuları merak edenler için hazırladığımız makalemizin detayları şu şekilde.

2. el araç almak için bir çok kişi ihtiyaç kredisi kullanabiliyordu, Artık dileyenler 2. el araç almak için taşıt kredisi kullanabiliyor. 2. El araç kredisi almak için yapmanız gerekenler şu şekilde sıralanmıştır.

2. El taşıt Kredisi Kullanmak isteyenler için gereken belgeler

ilk olarak krediden faydalanmak isteyenler içim 18 yaşını doldurmak gerekmektedir.Daha önce her hangi bankadan bir kredi kullandıysanız sicilini zin temiz olması gerekmektedir. Noterden tarafından tasdikli satış sözleşmesi ve trafik şubesinden araç üzerinde haciz bulunmadığını gösteren belge de istenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kamu Çalışanları İçin Babalık İzni Kaç Gün Oldu? başlıklı makalemizde babalık izni süresi, erkek memur babalık izni ve memurları doğum izin hakkı kaç gün hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.