Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

12- 13 Aralık AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

8 Aralık 2015
12- 13 Aralık AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu

Merhaba değerli okurlarımız. 2016 yılının ilk sınavını yapacak olan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi, 12 ve 13 Aralık hafta sonu gerçekleşecek.

Anadolu Üniversitesinde ögrenim görmekte olan öğrenciler sınav heycanı sardı. Sınava girecek olan adayların nerede sınava girecegi açıklandı. Sınava girecek adaylar AÖF sorgu sistemi ile 12 – 13 Aralıkta sınava nerede gireceklerini görebilecekler.

Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri TC kimlik numaralarını kullanarak aday şifresi ile anadolu.edu.tr adresinden nreerede sınava gireceklerini görebilirler. Açık Öğretim Fakültesi sınav giriş belgesi online olarak AÖF sistem panelinden çıkarılacak.

Bir önceki yazımız olan 2016 Güncel Türksat 4A Uydu Ayarları başlıklı makalemizde 2016 frekans listesi, güncel türksat frekanslar ve türksat 4a hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

12- 13 Aralık AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.