Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yurtdışından Getirilen Ceptelefonu Kayıt Süresi Uzatıldı

Yurtdışından Getirilen Ceptelefonu Kayıt Süresi Uzatıldı

 Yurtdışından Getirilen Ceptelefonu Kayıt Süresi Uzatıldı

Merhaba değerli okurlarımız vatandaşlar arasında pasaporta telefon işletme olarak tanımlanan yurt dışından getirilen cep telefonlarının kayıt süresi uzatıldı. Yurt dışından telefon aldıranlar veya getirenler artık pasaporta 90 gün içinde değil, 120 gün içinde kayıt ettirebilecek. Telefon kayıt süresinin uzatılması müjdesini Başbakan Ahmet Davutoğlu verdi.

Bu doğrultuda yurt dışından yolcuların getirdiği mobil cihazların kayıt altına alınması için 60 gün olan sürenin 120 güne kadar uzatıldı.

BTK tarafından yapılan düzenlemenin kısa sürede Resmi Gazete’de yayınlanması bekleniyor. Resmi gazetede yayınlandıktan sonra telefonların pasaporta kayıt edilmesi için verilen süre 120 gün olarak uygulanmaya başlanacak.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yurtdışından Getirilen Ceptelefonu Kayıt Süresi Uzatıldı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.