Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

10 Bin Er Ve Erbaş Alınıyor

2 Aralık 2015
10 Bin Er Ve Erbaş Alınıyor

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Er Ve Erbaş Alımı

Kara Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er erbaş alacagını internet sitesinden duyurdu. Bitlis’te görevlendirilmek üzere 10 bin sözleşmeli er erbaş alımı yapacak. KKK Bitlise 10 Bin Sözleşmeli Er ve Erbaş alacak.

10 Bin Sözleşmeli Er ve Erbaş Alınıyor

Kara Kuvvetleri Komutanlığı 10 bin sözleşmeli er erbaş alımı yapacagını duyurdu. Bitlis ilinde Kara kuvvetleri bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 bin adet er erbaş alımı için ilanlar yayınladı, Sözleşmeli Er ve Erbaşlar 3bin 500 Lira civarında maaş alacak.

10 Bin Er Ve Erbaş Alım Şartları

Sözleşmeli er alımları için; 20-26 yaş arası (1990-1996 doğumlular) vatandaşlar. Uzman erbaş alımları için; Bitlis nüfusuna kayıtlı 1988 doğumlu vatandaşlar. En az ilköğretim mezunu (eğitimi devam edenler öğrenci belgesi götürecek) Başvurular Tatvan AVM karşısı, Tatvan Kaymakamlığı bitişiğinde bulunan Tugay Komutanlığı Karargah Nizamiyesine bizzat yapılacaktır. Askerlik yapıp yapmaması şartı aranmamaktadır. Ancak askerliğini yapanlar için terhis belgesi götürülmesi gerekmektedir. Yeni başlayanlar için maaş 3500-3750 TL arasında olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sandık Görevlisi Ücretleri Ödenmeye Başladı başlıklı makalemizde PTT Sandık Görevlileri Ücretleri Ödendimi, Sandık Görevlisi Ücretleri 2015 ve Seçim Görevli Ücretleri Ödendimi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. enes demir dedi ki:

    Bu yapcagimiz sozlesme kac yil olcak

  2. enes demir dedi ki:

    Kosullar sartlar ne nasil olcak mas 3500 mas yazmislar

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.