Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yurt Dışında Oy Verme İşlemi Ne zaman Başlayacak

26 Ağustos 2015
Yurt Dışında Oy Verme İşlemi Ne zaman Başlayacak

Yurt Dışında Oy Verme İşlemi 8 Ekimde Başlıyor

Merhaba Sayın Okurlarımız Yurt dışındaki yurttaşlar randevu almaksızın bulunduğu ülke için belirlenmiş günlerde oy kullanacak . Yurt dışarısında oy kullanma işlemi 25 Ekim’de bitecek . Gümrük kapılarında ise 1 Kasım’a kadar oy verilebilecek .

Oylar , 7 Haziran’daki seçimde olduğu benzeri , kullanıldıkları ülkelerden uçak ya da diplomatik kuryeyle Ülkemiz’ye getirildikten ardından 1 Kasım’da Ülkemiz’de oy verme işleminin tamamlanmasının sonrasında açılıp sayılacak .

Seçim takviminin , Resmi Gazete’nin mükerrer sayısında yayımlanması bekleniyor .

7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi için 8 Mayıs ile 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında 54 ülke ve 112 temsilcilikte sandık kurulmuştu

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.