Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yunanistanın Kaderini Belirleyecek Oylama

4 Temmuz 2015
Yunanistanın Kaderini Belirleyecek Oylama

Kullanacakları oyla yunanistanın kaderini belirlemeye hazırlanan Yunan halkı hala kararsız. “Evet” veya “hayır” arasında gidip gelen Yunan vatandaşları büyük bir kısmı  evet yada hayır oyumu kullanacaklarını bilmediğini söylüyor.

“Yunan halkı  ikiye bölünmüş durumda. Sonucun ne olacagını kestirmek çok zor. Fakat Syriza destekleyenler daha az bir kitleyi oluşturuyor diyebiliriz.”

Başkent  dışında da pekbir fark gözükmüyor . Diger şehirlerde yaşayan yunanlılarda aynı kararsızlıgı taşıyorlar:
“Yunan halkının çok kızgın oldugunuda söylemek istiyorum. Fakat bir diğer taraftan iyi diyebileceğim bir durum söz konusu. Her şey değişti. Bunu görmemek zor. Hayatlarımız daha zorlaştı.
Eskisi gibi rahat değiliz. Endişe var. Ama herkes bu endişenin nedenini anladı. İnsanlar bilinçlendi.”

Öte yandan Başbakan Aleksis Çipras vatandaşlarına referandumda ‘hayır’ oyu kullanmaları için çağrıda bulunurken, parti üyeleri de “hayır” yazılı broşürler dağıtıyor:
“Evet şu bir gerçek ki, başlangıçta hayırcıların oranı çok daha fazlaydı.
Fakat bankaların kapanmasıyla halk panik oldu. Bunun da hayır oranına yansıdı tabi.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yunanistanın Kaderini Belirleyecek Oylama Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.