Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yerli Otomobilin Fiyatı Ne Kadar Olacak ?

14 Ekim 2015
Yerli Otomobilin Fiyatı Ne Kadar Olacak ?

Yerli Otomobilin Fiyatı Ne Kadar Olacak ?

Merhaba değerli okurlarımız Sanayi Bakanı Işık, yerli araçların herkesin bütçesine uygun ve rekabetçi bir fiyat ile satışa çıkacagı müjdesini verdi . Henüz fiyat çalışmalarının devam ettiğini bildiren bakan Işık, yüksek kaliteyi en uygun bir ücrete sunacaklarını aktardı.

Araç üretim standartları gün geçtikçe değişiyor. Durum bu şekilde olunca aynı teknolojiyi Türkiyede geliştirmeye gerek olmuyor. Bakan Işık da aynı şekilde Amerika’nın zaten keşfedildiğini ve yeniden aynı teknolojileri geliştirmek için zaman kaybetmeye gerek olmadığını aktardı.

Otomobil teknolojileri için deneyimli bir dünya markası ile anlaştıklarını aktaran Işık, otomobilin tamamı ile yerli olmayacağını söylemiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Kale Kilit Çerkezköy Fabrikasına 600 Personel Alıyor başlıklı makalemizde Kale Kilit eleman alımı, Kale Kilit Fabrika İşçi Alımı 2015 ve Kale Kilit Holding İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.