Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yeni Kimlik Ücretleri Ne Kadar

11 Ocak 2016
Yeni Kimlik Ücretleri Ne Kadar

Yeni Kimlik Ücretleri Ne Kadar

Kimlik belgelerinin değiştirilmesi için başvurular alınmaya başladı. Farklı özelliklere sahip olan yeni kimlik kartlarını almak isteyenlerin merak ettiği yeni kimlik belğelerininde ücreti netleşti. Kimlik değişimlerinin başlaması ile bir çok kişi yeni kimliğini almak için nufus müdürlüklerine başvurmaya başladı. Peki yeni kimlik kartlarını almak için ne kadar ücret ödenecek. başvuru hakkındaki tüm ayrıntılar iskurr.gen.tr’de.

 

TBMM Genel Kurulu’nda görüşülüp onaylanan yasa ile bir çok özellige sahip kimlikler için ödenecek ücrette netleşti. işte yeni kimlik kartları için ödenecek miktar..

Kanun teklifinin kabul edilmesi sonrası kimliğini değiştirmek isteyenler başvuruda bulunabilecekler. Yeni kimlik belgelerini alabilmek için toplamda 50 TL bir ücret ödenecek.

Bir önceki yazımız olan Doğum Sonrası Çalışan Bayanlara 2 Yıl İzin başlıklı makalemizde 24 ay ücretsiz izin hakkı, anneye yarım gün çalışma doğum sonrası aylıksız izin ve doğum sonrası yarım çalışma ödeneği hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yeni Kimlik Ücretleri Ne Kadar Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.