Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yeni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar Oldu

5 Ağustos 2015
Yeni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar Oldu

Yüksek Askeri Şura  Yaş  toplantılarının son  gününde yeni Genelkurmay başkanı belirlendi. Toplantı sonrasında verilen  bilgilere göre, yeni Genelkurmay Başkanı tahminler doğrultusunda Orgeneral Hulusi Akar oldu. Genelkurmay Başkanı olarak Necdet Özel’in emekli olması ile  boşalan koltuğa Hulusi Akar oturacak.

Yeni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar oldu

Bugün yaş toplantısının ikinci gününde Genelkurmay Başkanı seçilmiş oldu. Yeni Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar olduğu öğrenildi. Toplantıda ayrıca Yeni Kara Kuvvet Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak, Hava Kuvvetleri Komutanı ise Orgeneral Abidin Ünal oldu.

Emekli olan Jandarma Genel Komutanı Abdullah Atay’ın yerine ise Ege Ordu Komutanı Orgeneral Galip Mendi atandı.

Deniz Kuvvetleri Komutanı Bülent Bostanoğlu’nun ise görev süresi uzatıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri ‘nin yeni komuta kademesi böylece belli oldu

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.