Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

YDS Başvuruları Bugün İtibari İle Başladı

YDS Başvuruları Bugün İtibari İle Başladı

YDS Başvuruları Bugün İtibari İle Başladı

Merhaba değerli okurlarımız bugün itibari ile başlayan yabancı dil sınavı (YDS) müracatları 5 ekim tarihinde sona erecek. Ankara İstanbul ve İzmir de  17 Ekim’de e-sınav uygulama binalarında yapılacak olan sınav saat 14 te balayıp 2.5 saat sürecektir 2015 YDS

Müracat yapacak adaylar sınav parasını, sınava müracat tarihlerinde ÖSYM’nin web sitesinden “ÖDEMELER” bölümünde kredi ve banka kartı ile ödeme yapabilecekleri belirtilmektedir, sınav parası ödeme işlemi, sınava müracat tarihinin ilk gününde saat 14.00’te yapılacaktır, kontenjan sınırı oldugu için başvurular doldugunda sona ereceği, kontenjan dolmadığı takdirde sınava müracat tarihinin son gününde saat 17.00’de sona ereceği açıklaması geldi.

YDS Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.