Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yaz Saati Uygulaması Ne zaman Bitiyor ?

19 Eylül 2015
Yaz Saati Uygulaması Ne zaman Bitiyor ?

Yaz Saati Uygulaması Ne zaman Bitiyor ?

Merhaba değerli okurlarımız Bugün yapılmış olan bir izahla yaz saati uygulamasının genel seçimler sebebiyle 8 Kasım’a erteleneceği belirtildi.

Yaz saati müddeti uzatılmasının sebebi olarak ise Doğu ve Güneydoğu’da sandıkların saat 16.00’da kapanması gösterildi. Şayet saatler geriye alınırsa bölgede hava erken kararacağı için oy verme işlemi yetişmeyebilir. Bu sebeple yaz saati uygulamasına 8 Kasım’a kadar devam edilmesi tasarılanıyor . Uygulama 8 Kasım’a ertelenecek.

Sandıklar Açılması Karanlığa Kalmayacak

Yaz saati müddeti uzatılmasıyla Doğu ve Güneydoğu’da sandıkların akşam karanlığında açılmasının önüne geçilecek .

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.