Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vakıf Katılım Bankası Başvuruları Başladı

Vakıf Katılım Bankası Başvuruları Başladı

Vakıf Katılım Bankası Başvuru Şartları

Vakıf Katılım Bankası A.Ş. Ülke genelinde yeni açacağı şubeler için personel alımı yapacağını duyurmuştu. Katılım bankası olarak hizmet vermek için yapılandırılan Vakıf Katılım Bankası yeni şubelerini Türkiye genelinde açmaya başlıyor. Açılması planlanan şubeler için personel istihdamına başladı. İlk şubesini İstanbul şişlide açan Vakıf Katılım Bankası önümüzdeki günlerde hızlı bir şekilde şubelerini açmaya başlayacak.

Vakıf Katılım Bankası geçtiğimiz hafta yayınladığı duyuruda 2 bin kişiyi şubelerinde istihdam edeceğini duyurmuştu. Alımlar için başvuru adresi olarak Kariyer.Net iş ilan sitesini kullanan Vakıf Katılım Bankası ile aday başvurularını almaya başladı. Kariyer net başvuruları toparlayıp değerlendirme süreci için Vakıf Katılım Bankası insan kaynakları departmanına iletmektedir. 2 bin kişilik personel alımı için alım yapılacak iller şu şekilde verilmiştir. Ankara, Antalya,  Adana, Afyon, Bursa, Denizli,Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, İstanbul(Asya),Malatya, Kahramanmaraş, Sakarya, Samsun,Erzurum, Gaziantep, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya illeri için alımlar yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen ortak şartlar şu şekilde verilmiştir.

Genel Başvuru Şartları:

  • Üniversite (Lisans) mezunu olan adaylar,
  • Katılım bankacılığı alanında tecrübeli  olan adaylar,
  • İletişim kabiliyeti gelişmiş olan adaylar,
  • Analitik düşünebilen adaylar,
  • Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş olan adaylar,
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan adaylar,

Vakıf Katılım Bankası iş başvurusu 2016

http://www.kariyer.net/vakif-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c106031-p46624/

Bir önceki yazımız olan 4 Bin Özel Harekat Polisi Alımı Sınav Duyurusu başlıklı makalemizde ilan memurlar, kamuya memur alımı 2016 ve lisans mezunu memur alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.