Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Üniversite Ek Yerleştirme Süresi Uzatıldı

21 Ağustos 2015
Üniversite Ek Yerleştirme Süresi Uzatıldı

Üniversite Ek Yerleştirme Süresi Uzatıldı

Üniversitelerin ek yerleştirme tercih yapma süresi 23 Ağustos  tarihine kadar uzatıldığı açıklandı

Yüksek öğrenim kurumundan  yapılan açıklamada “2015-ÖSYS Ek kontenjan Yerleştirme” tercih işlemleri 23 Ağustos 2015 Pazar gününe kadar uzatıldı.

Üniversitelerin boş kontenjanlarına ek yerleştirme tercih müracatlarının bugün sona ereceği duyurulmuştu.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.