Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye İş Bankası Personel Alım Sınavı

Türkiye İş Bankası Personel Alım Sınavı

Türkiye İş Bankası Personel Alım Sınavı

Türkiye İş Bankası bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye İş Bankası memur alımı yapıyor personel alıyor. Sizde Türkiye İş Bankası bünyesine dahil olabilmek için, Türkiye İş Bankası İstanbul’da ikamet eden ve 14 Ekim 1985 ve sonrası doğumlular için memur alım sınavı düzenliyor.

Sınava;

  • 14 Ekim 1985 ve sonrası doğumlu,
  • İstanbul ilinde ikamet eden,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Şubat 2017 celp dönemine kadar tecilli,
  • Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış,
  • Kamu haklarından yoksun olmayan,
  • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olan,
  • Herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan,
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olan,
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı,
  • 14 Ekim 2015 tarihi itibariyle, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan adaylarımız başvuru yapabilecektir

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.