Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Hava Yolları Personel Alımı

29 Mart 2016
Türk Hava Yolları Personel Alımı

Türk Hava Yolları Personel Alımı

Türk Hava Yolları 2016 senesi içerisinde personel alımı yapmaya hız kesmeden devam ediyor. Türk Hava Yolları son verdiği ilanda bilgi işlem başkalığına bilgi teknolojileri bölümünde görev verilecek personel alımı yapmak üzere yeni bir ilan verdi. THY de çalışmak isteyen tüm adaylar için belli başlı şartlar talep etmektedir. başvuru şartları ve diğer tüm detaylar yazımızın devamında.

Türk Hava Yolları bilgi teknolojileri bölümünde farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor. İlana konu olan pozisyonlar şu şekilde verilmiştir: kullanıcı deneyimi uzmanı, iş analisti, mobil yazılım uzmanı,yazılım uzmanı, ve web arayüz uzmanı dır.

Türk Hava Yolları Personel Alımı Başvuru Şartları

T.C. vatandaşı olan adaylar,

Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan adaylar,

Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği 2 yıl tecilli olan adaylar,

01.01.1981 tarihinden sonra doğmuş olan adaylar

Seyahat engeli olmamak; uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olan adaylar,

Takım çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek olan adaylar

Araştırmayı ve öğrenmeyi seven, yaratıcı bir yapıya sahip olan adaylar

İngilizce seviyesinin 01.03.2014 tarihi itibariyle en az aşağıdaki değerlerde olduğunu belgeleyebilmek ya da THY A.O.’nun yapacağı dil sınavında başarılı olan adaylar

TOEFL: 79

IELTS (Academic): 6,5

YDS: 75

Başvurulan pozisyona göre ilgili bölümlerden lisans derecesinde mezun olmak ve gereken şartlara sahip olmak.

İş Başvurusu  Nereden ve Nasıl Yapılacak?

Verilen şartları yerine getirebilecek adaylar, ilana THY nin internet sitesini kullanarak başvurmaları gerekmektedir. Online başvurular dışında her hanği bir başvuru şekli kesinlikle kabul edilmeyecektir. İlanlara, yeterli başvurular alınana dek yayında kalacaktır.

Bir önceki yazımız olan KPSS başvuru ücreti ne kadar ? başlıklı makalemizde 2016 KPSS Başvuru Ücreti, 2016 KPSS Başvuruları ve 2016 KPSS Oturum Ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türk Hava Yolları Personel Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.