Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TÜBİTAK 118 Personel Alacak 2016

22 Ocak 2016
TÜBİTAK 118 Personel Alacak 2016

TÜBİTAK 118 Personel Alacak 2016

TÜBİTAK personel alıyor. TÜBİTAK çalışan ihtiyaçlarını karşılamak için farklı pozisyonlarda toplam 11 personel alımı yapacaktır. Sizde TÜBİTAK için iş başvurusu yapmak istiyorsanız ilanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

TÜBİTAK 22 ocakta verdiği ilana göre, Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü ve Marmara Araştırma Merkezine toplam 118 personel alımı yapacak. 65 kişilik kadro için Marmara araştırma Merkezi ve 53 Kişilik kadro ise Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü ne personel alacak.

Alım yapılacak pozisyonlar için özel ve genel şartlar bulunmaktadır. Sizde Tübitak personel alım ilanlarına başvurmak için aşagıdaki personel alım detaylarını inceleyerek bu ilana başvurunuzu yapablirsiniz.

TÜBİTAK SAGE 53 Personel Alacak 

TÜBİTAK Mam 65 Personel Alacak

Başvuru yapacaklar 12 şubat tarihi mesayi saati bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2016 MTV ve Kasko Değerleri başlıklı makalemizde en uygun MTV nerede, GİB MTV sorgulama ve Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl düşürülür hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TÜBİTAK 118 Personel Alacak 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. samet çavuşoğlu dedi ki:

    boy 1.85 yaş 17 her iş yapabılırım

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.