Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TSK’da Sözleşmeli Bordo Bereli Dönemi Başlıyor

24 Temmuz 2015
TSK’da Sözleşmeli Bordo Bereli Dönemi Başlıyor

TSK’da Sözleşmeli Bordo Bereli Dönemi

Sözleşmeli Subay ve Astsubay alımına işaret eden yönetemilkte değişiklik yapılmasına ilişkili olarak yönetmeliğin Resmi Gazete’de yayımlanması ile beraber Kuvvet komutanlıkları ve Jandarma Genel Komutanlığı aracılığıyla direk Özel Kuvvetler Komutanlığında görevlendirilmek üzere Türk Silahlı Kuvvetlerine sözleşmeli subay ve astsubay alımı yapabilecek.

Yönetmelikte sözleşmeli subay adayları ve sözleşmeli subayların yetiştirilmesine ilişkili olarak esaslara ilave eden madde ile, Özel Kuvvetler Komutanlığında görevlendirilmek üzere alınacak olan subay ve astsubaylar Özel Kuvvetler Komutanlığından eğitime tabi tutulacaklar.

Türk Silahlı Kuvvetlerine alınacak sözleşmeli subay ve astsubay adaylarında aranan ve yönetmelikte belirtilen nitelikler dışındaki şartlar yönergelerle belirlenecek.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TSK’da Sözleşmeli Bordo Bereli Dönemi Başlıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. yasar eker dedi ki:

    Mrb iyi gunler kolay gelsin ben orta okul mezunuyum bordo bereli olmak istiyorm ama sozlesmeli yapmak istiyorum uygun goruyormusunuz acaba

  2. Özgür aslan dedi ki:

    Ben 1979 doğumluyum askerliyimi jandarma komando olarak yaptım kırmızı teskerem var yaş ve mezuniyet sorunu yoksa ben bordo bereli olmak isterim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.