Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Trafik Canavarlarına ”Akli Dengesi Yerinde” Raporu

8 Temmuz 2015
Trafik Canavarlarına ”Akli Dengesi Yerinde” Raporu

İstanbul’da emniyete mensup Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, insanların canlarını tehlikeye atan trafik canavarlarına karşı tertemiz bir önlemi uygulamaya koydu.  Polis ekipleri, trafikte ”zikzak (slalom)” çizerek insaların yaşamlarını hiçe sayan magandaları öncelikle mobese kameraları ile görüntülenerek belirlenecek. Ardından tespit edilen magandaların ellerinden, trafikte alkol ve uyuşturucu kullanan sürücüler gibi  ehliyet belgesi alınacak ve ardından en ağır cezai yaptırımlar uygulanacak.

EHLİYETİ ALINAN SÜRÜCÜLERDEN AKLİ DENGESİ YERİNDE RAPORU İSTEMİ:

Sürücü belgesine el konulan sürücülerden ayrıca Trafik Polisleri tarafından, akli dengesi yerinde raporu istenecek. Akıl raporu alabilen sürücüler bu uygulamadan bir nevi yırtacak. ”Psikoteknik” testini geçebilen araç kullanıcıları ehliyetini geri alabilecek fakat birdaha trafikte can ve mal kaybını tehdit edecek davranışı tespit edildiğinde Trafik Denetleme Şube Müdürü Mesut Gezer tarafından, kesinlikle cezadan taviz verilmeyeceği belirtildi. Akıl raporu alamayanlar ise trafikten ömür boyu men edilecek. Bu uygulamanın caydırıcılığı önümüzdeki günlerde kendini gösterecek.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Trafik Canavarlarına ”Akli Dengesi Yerinde” Raporu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.