Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Teşvik Alacak Özel Okulların Listesi

27 Ağustos 2015
Teşvik Alacak Özel Okulların Listesi

Teşvik Alacak Özel Okulların Listesi

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı internet sitesinde yayınlanan listeye göre Ülkemiz geneli eğitim öğretim desteği verilecek özel okulların tam listesini yayınladı . Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan listeye göre 2015 – 2016 eğitim öğretim senesinde eğitim öğretim özel okul teşvikinden yararlandırılacak okulların sayısını 5586 olarak açıkladı .
Eğitim öğretim desteğinden yararlanmaya hak kazanan öğrencilerin tercih işlemleri 4 – 10 Eylül 2015 tarihlerinde , yerleştirme neticelerinin duyurusu 11 Eylül 2015’te yayınlanacaktır . Yerleştirme sonucuna göre öğrencilerin 14 – 21 Eylül 2015 tarihleri arasında nakil ve kesin kayıt işlemlerini yaptırmaları gerekiyor . Kaynak My Memur

Tam Liste İçin Tıklayınız

 

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.