Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Terör Örgütü Hedefleri Vuruldu

26 Ağustos 2015
Terör Örgütü Hedefleri Vuruldu

Terör Örgütüne Ağır Darbe

Merhaba Değerli ziyaretçilerimiz Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre , F 16 lar tarafından 22 Ağustos’ta , 03 . 00 saatlerinde Tunceli’de yer alan bölücü terör örgütü üyelerinin yer aldığı 22 noktaya hava harekatı gerçekleştirdi .

Terör örgütü PKK’nın yaz mevsiminde kullandığı değerlendirilen 14 farklı yerdeki barınma noktası tamamıyla imha edildi .

Terör örgütü tarafından hava hedeflerine karşı kullanılmak maksadıyla hazırlanan 4 ağır makineli tüfek ( doçka ) ve 2 makineli tüfek mevzisi ile 2 Zağros keskin nişancı mevzisi de kullanılamaz hale getirildi .

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.