Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Terör Olaylarının Ülkemize Maliyeti

20 Eylül 2015
Terör Olaylarının Ülkemize Maliyeti

Terör Olaylarının Ülkemize Maliyeti

Merhaba değerli okurlarımız olayların başladığı günden bu güne 171 bina ve 859 aracın da hasar gördüğü saldırılar sonucundaki ekonomik kaybın 150 milyon tl yi geçtigini bildiriyorlar.

Doğu illerinde yaşanan terör eylemlerinde  89 iş yeri, 82 de kamu binası zarar gördü. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde kamu binalarını hedef alan pkk örgütü PKK, sağlık , eğitim , ulaşım gibi hizmetleri de engellemeye çalıştı. Teröristler, 5 ambulans, 51 tır ve 94 kamyona zarar verdi. Toplamda 70 iş makinası ile 5 belediye otobüsü de PKK’lıların hedefi oldu . 328’i polis , 68’i de askeri olmak üzere toplamında 396 araç , pkk saldırıları sonucu hasar gördü.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Terör Olaylarının Ülkemize Maliyeti Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.