Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

TEOG Sınavı 25-26 Kasımda Yapılacak

17 Kasım 2015
TEOG Sınavı 25-26 Kasımda Yapılacak

TEOG Sınavı 25-26 Kasımda Yapılacak

Merhaba değerli okurlarımız MEB lığı 25-26 Kasım tarihinde yapılacak TEOG sınavında 200 bin öğretmeni sınavlar için görevlendirdi. TEOG ilk yarı ortak sınavlarına 1 milyon 174 bin 427 öğrenci girecek ve sınav 25- 26 Kasım tarihinde yapılacak. TEOG sınavı 970 merkezde ve 16 bin 237 okulda 91 bin 349 salonda yapılacak.

Sınava yurt dışında girecekler için ise 7 ülke ve 14 sınav merkezinde 22 okulda yapılacak. TEOG sınavında 200 bin öğretmen görevlendirildi. Sınav iki oturumda tamamlanacak ilk sınavda Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi testleri yapılacak. 26 kasım tarihinde ise Fen ve Teknoloji, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ve Yabancı Dil soruları için sınav yapılacak.

Bir önceki yazımız olan Taşeron Kadrolara Kimler Alınacak başlıklı makalemizde Bakan Çelik, Bakanı Çelik ve Bakanlar Kurulu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TEOG Sınavı 25-26 Kasımda Yapılacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.