Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Taşeron Kadrolara Kimler Alınacak

13 Kasım 2015
Taşeron Kadrolara Kimler Alınacak

Taşeron Kadro Kimleri Kapsıyor

Merhaba değerli okurlarımız Her geçen gün taşeron kadrolar için yeni haberler verilmekte bugün Bakan çelik TRT ye yaptıgı açıklamalarda Taşeron işçiler konusunda açıklamalar yaptı. Kimler Kadroya Alınacak, Kimler Kadroya Alınacak,Taşeron Işçiler,Taşeron İşçi,Işçi,Taşeron Işçiye Kadro 2016,Taşerona Kadro Var Mı,Taşeronlar Kadroya Alınacak Mı. İşte Detaylar…

Bakan çelik tarafından yapılan açıklama şu şekilde.

” Taşeron dedigimiz alt işverenle ilgili bir keyfi durumun oldugu kesin. 700 ellibin civarında Kamuda çalışan, Hizmet alımında çalışan eleman var bunların tümünü toparlayacak bir yasa yaptık mesela TRT deyiz burada bir hizmet alımı olacaksa bunun nekadar olacagı ile ilgili Maliye bakanlığından alınacak vize ile, Ben şu şu alanlarda hizmet alımı yapacagım ve Alınacak kişi sayısı 100 kişi bu incelenecek, kurumlar arası güzel bir inceleme yapılacak.

Kamu için olmaz denilen kadrolarda çalışanlar kesinlikle kadroya alınacak.
Bu konuyla ilgili yasal düzenlemeyi yaptık. 7 Haziran’daki karmaşa içerisinde yaptığımız birçok şey açıklanamadı. Bunların hepsi, birkaç cümlelik insanların zihnini bulandıran kavramlarla karışıp gittik.
Yeni bakanlar kurulunda görev alacak arkadaşlar ilk 6 ay içerisinde neşter atacak diye düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan PTT ihtiyaç Kredisi Nasıl Alınır ? başlıklı makalemizde ptt den kredi çekme, ptt ihtiyaç kredisi 2016 ve ptt ihtiyaç kredisi başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.