Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sigaraya SGK Zammı Geliyor

27 Eylül 2015
Sigaraya SGK Zammı Geliyor

Sigaraya SGK Zammı Geliyor,

Merhaba değerli okurlarımız siğara kullananlara  kötü haber SGK’dan geldi. Sigara içenlerin tedavi ücretleri yüksek rahatsızlıklar ve bu rahatsızlıklara  yakalanma riski yüksek olduğu için sigaraya SGK  payı konulması konuşuluyor.

Tütün Mamüllü üretim ve ticaretine  İlişkin Usül ve Esaslar Hakkında Yönetmelikte yapılması beklenen degişiklik  sonrasında  sigara satışlarından SGK payı alınması gündemde.

Bu değişik yasalaşırsa sigara paket başıran 50 kuruş SGK payı eklenecek. Böylece SGK’ya ilave gelir sağlanmış olacak. Sigara tiryakilerinin yakalanmaşı muhtemel kronik rahatsızlıkların masrafı da paket paket tahsil edilmiş olacak

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sigaraya SGK Zammı Geliyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.