Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sigaraya Alkole Zam Geldi

Sigaraya Alkole Zam Geldi

Sigaraya Alkole Zam Geldi

Yeni yıl yeni zamlarla birlikte geldi. Bakanlar kurulunda alınan kararla birlikte sigara ve alkölden alınan ÖTV’de bir artış oldu.

Onaylanıp Resmi gazetede yayımlanan kararda alkollü içecek olan biranın vergisi 18 kuruş zam ile birlikte vergisi 3 kuruş oldu. Rakı’da ise 2 litrede alınan vergi bedebli 23 Tl zamlanarak toplam 130 lira 68 kuruşa çıkarıldı. Votka, cin gibi alkollu içeceklerin vergisi ise 134 lira 3 kuruş oldu,

Yeni yıl zamları sadece bukadarda degil Cep telefonu almak isteyenlerden satın alırken alınan vergi tutarlarıda zamlandı 120 Tl alınan vergi 160 Tl ye yükseltildi.

Sigaraya yapılan zam henüz netleşmedi önümüzdeki günlerde sigarayada zam beklenmekte.

Bir önceki yazımız olan Rusya Türk İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Rusya çalışma izni almak, rusya iş ilanları ve rusya iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sigaraya Alkole Zam Geldi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.