Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sahte Para Sorgulama Sistemi Açıldı

6 Ağustos 2015
Sahte Para Sorgulama Sistemi Açıldı

Sahte Para Sorgulama

Son zamanlar’da sahte 200 TL’lik banknotlarla ilgili şikayetler fazlalaşınca Merkez Bankası sahte para konusunda uyarıyor ATM’ ler 200 TL’lik banknotları kabul etmemesi sebebi ile artan şikayetler Merkez Bankası’nı harekete geçirdi.
Merkez Bankası web sitesinden yaptığı açıklamada sahte para konusunda uyardı. Elinizdeki paranın sahte olup olmadığını anlamak için Merkez Bankası internet üzerinden sorgulama uygulaması başlattı. Bankanın ‘Banknot sorgulama’ linkinde paranın sahte olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.
Merkez Bankası vatandaşları Emniyet ve Jandarma ile birlikte hazırladıkları ‘Banknotlarda Sahteciliğe Dikkat Kitapçığını’ okumaya çağırdı. Bankanın sahte para uyarısı hakkındaki broşüre buradan ulaşabilirsiniz.
Peki internetten sahte para sorgulaması nasıl yapılır?

Öncelikle Merkez Bankası sitesine giriş yapınız Aşağıdaki bağlantıya TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sahte Para Sorgulama Sistemi Açıldı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.