Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sağlık personeli Lisans Tamamlama Başvuruları Başladı

3 Ağustos 2015
Sağlık personeli Lisans Tamamlama Başvuruları Başladı

Sağlık personeli Lisans Tamamlama Başvuru Tarihi Açıklandı

Sağlık bölümü  Önlisans bölümlerinden mezun olan sağlık personellerinin lisans tamamlama müracatları başladı. 2 senelik üniversite ve Meslek Yüksek Okulu olan sağlık personeli lisans tamamlama müracatı yaparak 4 yıllık lisans mezunu olma fırsatını yakalayabilecek. Müracatlar YÖK tarafından değerlendirilecek.

Sağlıkta Lisans Tamamlama müracatları başladı. YÖK tarafından bugünden itibaren Lisans Tamamlama Başvuruları alınmaya başlayacak.

Sağlık personeli lisans Tamamlama müracatları bugün YÖK tarafından alınmaya başlanacak.

2015-2016 eğitim öğretim yılı için açılacak lisans tamamlama programlarına başvurular  3 – 14 Ağustos 2015 tarihleri arasında e-Devlet şifresiyle yapılabilecek. Sağlıkta Lisans Tamamlama için başvurular 3 Ağustos 2015 tarihinde bugün başladı. Sağlık personelleri lisans tamamlama fırsatı ile hem görevde yükselme, hem de maaşlarını arttırma imkanından yakalayacaklar.

Sağlık Önlisans Alanlarından Mezun Olan sağlık personelleri, Lisans Tamamlama ile ilgili merak ettikleri detayları başvuru duyurusunda inceleyebilecek. YÖK tarafından 3 Ağustos 2015 tarihinde alınmaya başlanacak olan Sağlık personeli lisans tamamlama için başvurular 14 Ağustos 2015 tarihinde sona erecek.

Sağlıkta Lisans Tamamlama Duyurusu

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.