Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sağlık Bakanlığı 4920 Sağlık Personeli Alacak 2016

1 Şubat 2016
Sağlık Bakanlığı 4920 Sağlık Personeli Alacak 2016

Sağlık Bakanlığı 4920 Sağlık Personeli Alacak 2016

Sağlık Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyaçları için 4920 sağlık personeli alımı yapacaktır. 2016 yılının başlarında almayı planladığı sağlık personeli alımı için Sağlık Bakanlığı ilerleyen günlerde personel alımları için ilanları yayınlamaya başlayacak işte ayrıntılar…

Sağlık Bakanlığı bünyesindeki sağlık personeli ihtiyaçları doğrultusunda önümüzdeki günlerde personel alımı yapacağını duyurmuştur. Bu haberin hemen ardından sağlık bakanlığı bünyesinde çalışmak isteyenler hangi pozisyonlarda hangi bölümlere personel alımı yapılacağını merak etmeye başladı. Planlanan personel alımı için ilk etepta 4920 adet personelin istihdam edilmesi planlanıyor.

Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 4920 kişilik kadro için önümüzdeki günlerde personel alımlarının yapılacağına başlanacağı bildirildi. İşe alım şartları ve pozisyon için gereken KPSS puanları hakkında net bir bilgi verilmemiş olup alım yapılacak kadrolar için ise bir tablo yayınlanmıştır. Hangi kadrolara alım yapılacağını merak edenler buraya tıklayarak listeye ulaşabilirler.

Bir önceki yazımız olan Panda Koruma Merkezi 32 Bin Dolara Bakıcı Alıyor başlıklı makalemizde 32 Bin Dolar Maaşla İşçi Alınıyor, Bakıcı ve Hayvan Bakıcısı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sağlık Bakanlığı 4920 Sağlık Personeli Alacak 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.