Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

PTT Personel Alımı Online Başvuru

24 Temmuz 2015
PTT Personel Alımı Online Başvuru

 PTT 990 Personel Alımı Online Başvuruları Başladı Hemen Başvuru İçin Tıklayınız.

PTT Personel Alımı Müracaat Sayfası, 990 Personel Alımı Yapacak Olan PTT Personel Alımı Online Müracaatları Başladı. 22 Temmuz tarihinde yayınlanan PTT 990 personel alımı duyurusu ile bir çok aday kuruma müracat için bekliyordu.
Başvurular 24 Temmuz tarihi itibariyle başlamış tır . 30 Temmuz tarihine kadar PTT personel alımına online olarak başvurular devam edecektir.
Başvurularda bir ücret alınmayacağını duyuran Ptt müracaat için: T.C Kimlik numarası ve Nüfus cüzdanı seri nosunu girerek müracaat işlemlerine başlanabileceği duyurdu.

PTT Personel Alımı Online Başvuru İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.