Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

PTT ihtiyaç Kredisi Nasıl Alınır ?

10 Kasım 2015
PTT ihtiyaç Kredisi Nasıl Alınır ?

PTT Kredi Nasıl Alınır Şartları Nelerdir ?

Merhaba değerli okurlarımız Ülkemizin En eski kuruluşlarından bir tanesi olan PTT Türkiyedeki geniş şube ve alt yapısı ile hizmet vermeye devam ediyor. Son dönemlerde PTT eski görüntüsünde tamamı ile sıyrılıp farklı ataklar yaparak bir çok yatırım yaptı. Bu yatırımların başında ise PTT Bank gelmektedir. Ptt bankın yeni hizmetlerinden biriside ihtiyaç kredisi’dir. Ptt den kredi kullanmak isteyen vatandaşlar kendilerine en yakın PTT şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirler.

Kredi başvurunuz sonrasında PTT şubesi kredi talebinizi inceliyor ve sonucu sizlerle paylaşıyor.

PTT kredi verme sürecinde sizlere aracılık yapıyor asıl kredi sizlere Vakıfbank,ve Odebank tarafından veriliyor. Detaylı bilgi almak için size en yakın PTT şubesine gitmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı Açıktan Atama Kurası İlanı 2015 başlıklı makalemizde Devlet Personel Başkanlığı, Eczacı Atama Kurası 2016 ve Emekli Tabip Atama Kurası hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.