Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

PTT 990 Personel Alımı Başvuru Sonuçları

5 Ağustos 2015
PTT 990 Personel Alımı Başvuru Sonuçları

PTT 990 Personel Alımı Başvuru Sonuçları

 

PTT personel alımı başvuruları sonuçlandı. PTT’ye açılan ilan doğrultusunda toplam 990 personel alımı yapıldı. Alınan personellerin dağılımı ise şuu şekilde gerçekleşti;

-210 Gişe ve Büro Görevlisi
-626 Dağıtıcı
-54 Tekniker
-13 Avukat
-6 Mimar
-81 Mühendis

Başvuru Sonucu için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.