Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Polis Maaşlarına 580 Lira Zam

13 Ocak 2016
Polis Maaşlarına 580 Lira Zam

Polis Maaşlarına 580 Lira Zam

2016 Maaş zamları hükümet tarafından bir bir açıklanmaya başlandı, Asgari ücretli çalışanlar ile Kamu çalışanları ocak ayı maaşlarını beklemekteler.

Bu zamlardan sonra gündeme Polis maaşları geldi, Maaş zamlarından son olarakta polis maaşları’da belli oldu. Asgari ücret’le çalışanlar, Emekli ve kamu çalışanlarından sonra bu gün sevindirici bir haberde Polis Memurları için geldi. Polis maaşlarına ise 580 TL zam yapılacağı bilgisi verildi.

Polis memurları zamlı maaşlarını ocak ayından itibaren almaya başlayacak. Verilen zamların yanı sıra bir sevindirici haber daha geldi önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi için çalışmaların tamamlandığı Emniyet Tazminatı Zammı da verilecek.

Bir önceki yazımız olan Romanya Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Romanya, Romanya çalışma izni ve Romanya iş ilanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.