Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Polis Adaylarının 3’te 1’i Elendi

11 Temmuz 2015
Polis Adaylarının 3’te 1’i Elendi

Türkiye’nin değişik illerindeki 26 polis meslek yüksek okulunda bulunan toplam  6 bin polis meslek tüksek okulu öğrencisinden 2 bini mülakatla koşulsuz elendi.

6bin polis öğrencisinden mülakatı geçen 4 bin öğrenci ise polis olarak değişik illere puan sıralamasına göre atanacak. Polis öğrencilerine yapılan mülakatta paralel yapı ile mücadele kapsamında değerlendirmeye büyük ölçüde yer verildiği açıklandı. Polis Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan öğrenciler için mülakat sistemi uygulanacak. Elenen öğrenciler şuanda boşta, yani potansiyel işsiz. Elemelerin adaleti, kafadaki soru işaretler arasında

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Polis Adaylarının 3’te 1’i Elendi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.