Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Panda Koruma Merkezi 32 Bin Dolara Bakıcı Alıyor

31 Ocak 2016
Panda Koruma Merkezi 32 Bin Dolara Bakıcı Alıyor

Panda Koruma Merkezi 32 Bin Dolara Bakıcı Alıyor

Dünya’da nesli tükenmekte olan hayvanlardan biri olan ve kendini sevimliliği ile öne çıkaran pandalara bakıcılık yapmak hem bu türü korumak için hemde ciddi bir para kazanma şansını veriyor.

Çin’de Panda koruma merkezi ”Giant Panda Protection and Research Center” pandaların bakımını yapabilecek kişilere iş imkanı sunuyor. Ayrıca bu bakıcıların maaşı öyle küçük bir miktarda değil Bu işi yapabilecek kişilere aylık 32 bin dolar bir maaş ödenecek.

Aslında işin tanımını yapmaya gerek yok sabah erken saatlerde başlayarak akşam 7 ye kadar pandalarla vakit geçirerek bakımlarını yapmak.

Panda koruma merkezi Sichuan eyaletinde bulunuyor. Bu eyalette yaşayıp pandalara bakıcılık yapacak personele 32 bin dolar maaş ödenecek. Maaş ile birlikte konaklayacak yer ile birlikte ayda 1 gün tatil hakkı verilecek.

Bu bakım merkezinde aslında çok fazla maaş ile çalışan yok genellikle Avrupa ve Amerika’dan gelen gönüllülerden oluşuyor.

Bu pozisyona başvuru yapmak isteyenler fun.sohu.com adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurusu kabul edilen adaylar Çin’de mülakata çağrılıp iş alım süreci başlayacak. Unutmadan bu işi yapmanız için Üniversite mezunu falan olmanıza gerek yok. Başvuru için bir kaç şart var 22 yaşından büyük olmak ve fotoğraf çekebilmeniz bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan TOKİ Doğu İllerine 43 bin Yeni Konut Yapılacak başlıklı makalemizde Emlak Haberleri, Memur Haber ve memurlar hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Panda Koruma Merkezi 32 Bin Dolara Bakıcı Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. ahmet akcan dedi ki:

    hayvanları seviyorum ben bakabilirim.

  2. Fatih Ayaz dedi ki:

    Başvuruyu nerden yapıyoruz acaba İSTANBUL-TÜRKİYE ????

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.