Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Özel Okula Gideceklere 3750 Tl Destek

26 Temmuz 2015
Özel Okula Gideceklere 3750 Tl Destek

Milli Eğitim Bakanlığından Öğrencilere Destek

Devletten özel okula gidecek öğrenciye 2680 Lira ile 3750 Lira aralığında yardım verilmesine ilişkili olarak tebliğ yayınlandı. Özel okul teşviki ismi altındaki destekten yararlanacak olan öğrenci sayısı 3750’ye çıkarıldı. Okul öncesi eğitim de dahil olmak üzere olmak üzere özel okula gidecek öğrencilere devlet takviyesi verilecek. Ancak velilerin Ağustos ayında açıklanan tarih aralığında müracaat yapması gerekecek.

Hangi  öğrenciye 3750 TL Destek Verilecek

Devlet özel okulda eğitim görecek öğrenci başına, 2 bin 680 TL ile 3.750 TL aralıgında yardım verecek . Dün Resmi Gazete’de Maliye ve Milli Eğitim bakanlıklarının konuya ilişkili olarak tebliği yayımlandı. Geçen sene ilk defa başlatılan özel okul takviyesi bu sene artarak devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.