Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Özel Okul Destek Ödemesi Yapılacak

25 Temmuz 2015
Özel Okul Destek Ödemesi Yapılacak

Özel Okul Destek Ödemesi 350 bin Öğrenciye  Yapılacak

MEB ve Maliye Bakanlığı’nın koordineli çalışması ile hayata geçirilen uygulama kapsamında 2015-16 eğitim-öğretim senesinde teşvik verilecek öğrenci sayısı artırıldı.

Bu sene özel okullarda öğrenim görecek ve teşvik müracatı yapan 350 bin öğrenciye özel okul desteği verilecek .

Uygulama kapsamında okul öncesi eğitim kurumlarında öğrenim gören 20 bin öğrenciye 2 bin 680 lira , ilkokuldakı 50 bin öğrenciye 3 bin 220 tl , ortaokuldaki 50 bin öğrenciye 3 bin 750 tl , lise ve temel lisedeki 110 bin öğrenciye lise için 3 bin 750 tl , temel lise için 3 bin 220 lira destek ödemesi yapılacak .

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.