Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Otomatik Vites Araçlar İçin Ayrı Ehliyet Verilecek

22 Kasım 2015
Otomatik Vites Araçlar İçin Ayrı Ehliyet Verilecek

Otomatik Vites Araçlar İçin Ayrı Ehliyet Verilecek

Merhaba değerli okurlarımız Avrupada bir çok ülkenin uyguladıgı otomatik vites için ayrı bir ehliyet sınavı uygulaması artık Türkiye’de de başlıyor. Ülkemizde ehliyet almak isteyenler adaylar otomatik vites araçlar ile sınava girip ehliyetini daha kolay alacaklar. Bilhassa sınavlarda sınavın stresi ve heyecanından bir çok kişi araç kalkışlarında stop ettirip bu sınavlara bir kaç kez giriyorlardı.

Direksiyon sınavların’da tek hatada adaylar sınavdan kalabiliyordu ne kadar itiraz etselerde sınav sonucu değişmiyordu.

Yönetmelikte yapılacak olan degişiklikle birlikte manuel vites ehliyet alan adaylar hem manuel hemde otomatik vites araçları kullanabilecek. akat ehliyeti otomatik vites araç ile aldıysanız sadece otomatik vitesli araçları kullanabileceksiniz. Otomatik vites ile ehliyet alan adayların belgesinde Farklı bir ibare bulunacak.

Bir önceki yazımız olan Hangi Meslekler Yurtdışında Kolay İş Bulur başlıklı makalemizde 8 bin kişiye yurtdışında iş imkanı, avustralyada iş arıyorum ve İşkur hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Otomatik Vites Araçlar İçin Ayrı Ehliyet Verilecek Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.